Obstarávanie

Servisná prehliadka osobného automobilu po ubehnutí 166 000 km


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Štatistický úrad Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
280,00
Konečná suma(Bez DPH):
193,33
Zaplatené:
69.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pravidelná servisná prehliadka osobného automobilu Peugeot 206 SW 5P 1,4E v autorizovanom servise

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kontrola bŕzd a tlmičov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kontrola osvetlenia vozidla, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kompletné servisné úkony prehliadky po 166 000 km, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výmena motorového oleja, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Výmena olejového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena vzduchového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výmena zapaľovacích sviečok, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Výmena brzdovej kvapaliny, Jednotka: l, Minimum: 0,5, Maximum: 1, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výmena prachového filtra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Diagnostika, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ContiTrade Slovakia s. r. o. 1 232,00 20% EUR 2. September 2016 116985

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×