Obstarávanie

Tlakomer , Detský tlakomer, Mechanický tlakomer


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
620,00
Konečná suma(Bez DPH):
516,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38423100-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na výučbu študentov a na vedecko - výskumné účely; Tlakomer: Tlakomer so sieťovým adaptérom, s univerzálnou manžetou aj s predĺženou manžetou eliminujúcou chyby spôsobené nesprávnym umiestnením manžety, detekcia arytmie a pohybu tela počas merania, kontrola správneho nasadenia a utiahnutia manžety, komfortné nafukovanie manžety (systém Intelli Sense alebo obdobný), chybová tolerancia max +-0,3 mmHg; Detský tlakomer: Tlakomer s detskou manžetou (pre obvod ramena 17 – 22 cm), chybová tolerancia max. +-0,3 mmHg; Mechanický tlakomer: Manometrický (aneroidný) tlakomer jednoručný, jednohadičkový so sadou manžiet vo veľkosti detská, dospelá a predĺžená, chybová tolerancia max. +-0,3 mmHg

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tlakomer, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Detský tlakomer, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Mechanický tlakomer, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mixxer Medical s.r.o. 1 620,00 20% EUR 31. August 2016 116921

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×