Obstarávanie

peristaltická pumpa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 533,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 083,33
Zaplatené:
58.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33191110-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Peristaltická pumpa na dávkovanie rôznych typov kvapalín v rozličných odvetviach. V nemocniach sa používa najmä na dávkovanie agarov do Petriho misiek.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozhranie 2xRS232, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: možnosť nepretržitého chodu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: silikónové hadičky s priemerom 4mm, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: nerezové kapiláry - 3ks (rozmer bude upresnený pre dodaním), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: presnosť dávkovania pri 4mm hadičke, nad 7ml odchýlka menej ako 1%, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dávkovací objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,10-9999,00; Technické vlastnosti: prietok, Jednotka: ml,L/min., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,6ml - 5L / min.; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 3,5, Maximum: 3,7, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery (v x š x h), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 203x210x191

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 2 500,00 20% EUR 31. August 2016 116914

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×