Obstarávanie

Akumulátory


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
666,65
Zaplatené:
55.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Autobatéria 12V/180Ah/1000A - bezúdržbové akumulátory určené na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných vozidiel; Autobatéria 12V/100Ah/900A, EXIDE PREMIUM alebo ekv. - určená pre traktor, Aviu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Autobatéria 12V/180Ah/1000A , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - bezúdržbový akumulátor, určený na štartovanie spaľovacích motorov a napájanie palubných sietí nákladných vozidiel, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hybridná technológia odolná voči otrasom, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Autobatéria 12V/180Ah/1000A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 2. Autobatéria 12V/100Ah/900A, EXIDE PREMIUM alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: - rozmery, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 353x175x190

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MažeTo, s.r.o. 4 799,99 20% EUR 25. August 2016 116738

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×