Obstarávanie

Nábytok do multimediálnej učebne


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spojená škola s vyučovacím jazykom maďarským
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 225,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 631,94
Zaplatené:
50.6%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
30.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nábytok do multimediálnej učebne (počítačové stoly,žiacke stoličky, PC katedra s AV skrinkou,učiteľská stolička,skrinka so zámkom)

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počítačový stôl dvojmiestny s rozmermi 735 x 1600 x 700 s dvomi káblovými prechodkami a dvomi krytmi kabeláže, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9ks; Technické vlastnosti: Stolička žiacka, výškovo nastaviteľná, veľ.5-7, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18ks; Technické vlastnosti: Stolička učiteľská, čalúnená, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 ks; Technické vlastnosti: PC katedra s AV skrinkou s 1 priestorom pre AV, s 1 priestorom pre PC , s policami a 4 káblovými priechodkami a s vetracou mriežkou, v rozmeroch 760 x 1300 x 650 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 ks; Technické vlastnosti: Skriňa žaluziová, pravá so zámkom s rozmermi 1800 x 600 x 400 mm s 5 ukladacími úrovňami , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1ks

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 4 1 958,33 20% EUR 25. August 2016 116699

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×