Obstarávanie

Šatnínová štvordverová,kovová skrinka na verejnu plaváreň.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa telovýchovných zariadeni
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 465,00
Zaplatené:
69.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
29.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Štvordverová kovová šatníková skriňa s dlhými dvierkami,zváraná konštrukcia,tyč na ramienka,číslovanie dvierok od 1,polica na klobúk, hačiky na vešanie šiat-2ks,vetranie na dverách cez žiabre,bezpečnostný zámok s dvoma kľúčami a centrál,vystužené dvierka,farba korpusu svetlosivá,farba dvierok červená,práškový lak,vonkajší záves a panty na pravo,dokumentácia v slovenskom jazyku., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šatníková kovová skrinka- 4 dverová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 29; Technické vlastnosti: Rozmeri-výška-šírka-hlbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1660x1000x500; Technické vlastnosti: pčet dvery na jednej skr., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Výška nožičiek, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: bez nožičiek

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRY 3 4 158,00 20% EUR 26. August 2016 116631

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×