Obstarávanie

Ramenová kosačka mulčovacia na traktor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Vlčany
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
12 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
8 166,66
Zaplatené:
68.05%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16311100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rameno s pevným predsadením s elektrickým jednopákovým ovládaním pripevňované na traktor BISO s výkonom 90 HP slúžiaci na kosenie a mulčovanie trávnikov a porastov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pohon kosačky, Hodnota / charakteristika: kopatibilita s traktorom BISO X 90 s max. výkonom 95 HP; Technické vlastnosti: Agregacia do trojbodového závesu traktoru, Hodnota / charakteristika: kompatibilta s traktorom BISO X90; Technické vlastnosti: Paralelogramová konštrukcia ramena, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Zabezpečovanie ramena proti poškodeniu nárazom na prekážku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odstavné parkovacie nohy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Ovládanie Joistickové, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Možnosť výberu pracovných adaptérov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Mulčovacia hlava, Hodnota / charakteristika: rotor s obojstrannými kladivami; Technické vlastnosti: plávajúca poloha ramena, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: plávajúca poloha mulčovacej hlavy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sada transportného osvetlenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: predná clona mulčovacej hlavy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: bočné plazy mulčovacej hlavy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rameno musí byť pravostranné prevedenie, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Priekopové rameno s horizontálným dosahem, Jednotka: m, Minimum: 4,0, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon hydraulického systému , Jednotka: hp, Minimum: 30, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Mulčovacia hlava - šírka, Jednotka: m, Minimum: 1,0, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dosah v priekope, Jednotka: m, Minimum: 2,8, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GROSSA NOVA s.r.o. 1 9 800,00 20% EUR 26. August 2016 116578

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×