Obstarávanie

Slúchadlá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Rada pre vysielanie a retransmisiu
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
68,75
Zaplatené:
13.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32342100-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Slúchadlá

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Frekvenčný rozsah, Hodnota / charakteristika: 30 - 20.000 Hz; Technické vlastnosti: Skreslenie, Hodnota / charakteristika: pod 0,3 %; Technické vlastnosti: Citlivosť, Hodnota / charakteristika: 90 dB SPL (1 mW); Technické vlastnosti: Impedancia, Hodnota / charakteristika: 32 Ohm; Technické vlastnosti: Prívodný kábel, Hodnota / charakteristika: min. 2 m; Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: okolo uší; Technické vlastnosti: Konštrukcia, Hodnota / charakteristika: uzatvorená; Technické vlastnosti: Typ pripojenia, Hodnota / charakteristika: 3,5 mm Jack; Technické vlastnosti: Vedenie kábla, Hodnota / charakteristika: jednostranné (do jednej mušle); Technické vlastnosti: Slúchadlá, Hodnota / charakteristika: (viď obrázok)

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 8 82,50 20% EUR 18. August 2016 116240

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×