Obstarávanie

Reklamné a propagačné materiály


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 850,00
Konečná suma(Bez DPH):
975,00
Zaplatené:
34.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39294100-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
400.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie prezentačných materiálov s potlačou zadefinovaných Objednávateľom

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Text 1 - nápis organizácie obsahuje:, Hodnota / charakteristika: 8 slov t. j. 43 znakov a sedem medzier; Technické vlastnosti: Text 2 - logo programu EU pre celoživotné vzdelávanie , Hodnota / charakteristika: symbol EU v obdĺžniku a počet znakov 8; Technické vlastnosti: Text 3 - webová stránka, Hodnota / charakteristika: počet znakov 19

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tričko zo 100 % česanej bavlny, min. kvality 190 g, modrej farby, na prednej strane potlačené farebným logom o rozmeroch 15 x 25 cm, na zadnej strane farebný znak organizácie cca 10 x 15 cm, nad znakom nápis organizácie farby bielej, veľkosť M., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Tričko zo 100 % česanej bavlny, min. kvality 190 g, modrej farby, na prednej strane potlačené farebným logom o rozmeroch 15 x 25 cm, na zadnej strane farebný znak organizácie cca 10 x 15 cm, nad znakom nápis organizácie bielej farby, veľkosť L., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: Tričko zo 100 % česanej bavlny, min. kvality 190 g, modrej farby, na prednej strane potlačené farebným logom o rozmeroch 15 x 25 cm, na zadnej strane farebný znak organizácie cca 10 x 15 cm, nad znakom nápis organizácie bielej farby, veľkosť XL., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Modrá taška s dlhými ušami z netkanej textílie 80 g/m2, ako napr. polypropylén, nie bavlna, rozmer tašky 37 x 41 x 0,3 cm, na prednej strane tašky farebná potlač loga, maximálna veľkosť potlače loga 30 x 35 cm, pod nim nápis organizácie bielej farby a znak organizácie o rozmeroch cca 6 x 8 cm., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Pohár pivný pre praváka o objeme 500 ml, keramický, bielej farby, na jednej strane farebné logo o rozmeroch cca 4,5 x 6 cm, na druhej strane pohára farebný znak organizácie o rozmeroch cca 2,5 x 3 cm. , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: BUROBOX - plastové priehľadné uzatvárateľné puzdro, modrej farby, ktoré obsahuje kancelársku sadu pomôcok (držiak na lepiacu pásku, lepiacu pásku, mini zošívačku, 300 zošívacích sponiek, mini dierkovačku). Rozmery puzdra max. dĺžka 9,5 cm x šírka 6 cm. Na vrchnej strane logo bielej farby (text 2), farebný znak organizácie a nápis organizácie bielej farby (text 1) a text 3. , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LM reklama s.r.o. 3 1 170,00 20% EUR 22. August 2016 116138

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×