Obstarávanie

dodávka spotrebného materiálu do chemického laboratória


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav polymérov SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
973,20
Konečná suma(Bez DPH):
590,27
Zaplatené:
60.65%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33790000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný materiál určený na aplikácie v chemickom laboratóriu, s vysokými nárokmi na kvalitu a odolnosť materiálu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: názorné ukážky produktov , Hodnota / charakteristika: viď príloha; Technické vlastnosti: okraj hrdla fľaše s ND 18 je zosilnený pre zatlačovacie viečko, Hodnota / charakteristika: rozmer fľaštičiek s ND 18 je 40x20 mm; Technické vlastnosti: 18 mm zatlačovacie viečko s ND 18 má ďalšie rozmery 19,8x5,2 mm , je transparentné, vyrobené z PE, Hodnota / charakteristika: súvisí s položkou č.1

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Fĺaše s okrajom pre zatlačovacie viečko,ND18, číre sklo, 3.hydrol. trieda, objem 5 ml, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10000; Technické vlastnosti: Uzáver PE k fľašiam s okrajom pre zatlačovacie viečko, závit ND18, množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 4 708,33 20% EUR 17. August 2016 116071

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×