Obstarávanie

Pracovné oblečenie a pracovná obuv


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
370,00
Konečná suma(Bez DPH):
243,05
Zaplatené:
65.68%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18110000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pracovné oblečenie a pracovná obuv

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dámske tričko s krátkym rukávom, s raglánovým strihom, priekrčník v tvare V, dĺžka do hĺbky bokov, Single Jersey, 95% bavlna, 5% elastan, 180g/m2, farba biela, S, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Zdravotná dámska relaxačná obuv, LUCY farba slon. kosť (Medistyle), Materiál: useň, stielka- usňová anatomicky tvarovaná, č. 39, viď obrázok v prílohe, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámske nohavice na sťahovanie, 2 všité vrecká, zadný diel - sťahovanie po stranách na gombíky, zapínanie na boku, 100% bavlna, 240g/m2, farba biela, v. 38, výška do 170, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámske nohavice na sťahovanie, 2 všité vrecká, zadný diel - sťahovanie po stranách na gombíky, zapínanie na boku, 100% bavlna, 240g/m2, farba biela, v. 52, výška 194, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Lady cotton, dámska polokošeľa so zúženým strihom, predĺžený zadný diel s rozparkami v bočných švoch, léga s 5 gombíkmi, golier a lemy na rukávoch z rebrovanej pleteniny, 100% bavlna, 170g/m2, biela , L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámska rehabilitačná obuv biela, otvorená špica, zvršok: kožený s obojstrannou (masážnou, hladkou) stielkou, podrážka: polyuretánová, č. 42, viď obrázok v prílohe, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dámske nohavice na gumu, 2 našívané vrecká, guma v páse všitá v zadnom diely, bočné zapínanie na gombíky, 100% bavlna, 240g/ m2, v. 48, farba biela, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Polokošeľa s krátkym rukávom, biela, kontrastná farba na golieri a na rukávoch (modrá), 100% bavlna, 180g/m2, XL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Dámská blúza so zapínaním na gombíky s límčekom, priekrčník v tvare V, voľný pás, 2 bočné vrecká, farba biela, dĺžka cca 76cm, 65% polyester, 35% bavlna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Rehabilitačná anatomická dámska obuv s mäkčenou tvarovanou stielkou, zvršok: syntetický, dvojprackový, podrážka. zvýšená klinová, polyuretánová, biela, v.: 40, viď obrázok nižšie, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Uterák vaflový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Zdravotné biele ponožky, 98% bavlna, 2% elastan, č. 38, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Zdravotné biele ponožky, 98% bavlna, 2% elastan, č. 40, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Zdravotné biele ponožky, 98% bavlna, 2% elastan, č. 42, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ľubica Podolcová ĽUBICA 3 291,67 20% EUR 15. August 2016 115899

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×