Obstarávanie

Betónové oplotenie a kovová brána


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
18 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
18 000,00
Zaplatené:
97.29%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45342000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Súvislé bariérové oplotenie systémom betónových plotových dosiek a stĺpikov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Betónové dielce musia byť vyrobené z betónu triedy C 35-45 s použitím výstuže O 10 505 (R), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. Kovová brána , Hodnota / charakteristika: elektrická posuvná, samonosná s diaľkovým ovládaním; Technické vlastnosti: 2. Kovová brána, Hodnota / charakteristika: vo farbe RAL (presný odtieň po dohode medzi objednávateľom a dodávateľom)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Dodávka a montáž betónového oplotenia - dĺžka, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180; Technické vlastnosti: 1. Dodávka a montáž betónového oplotenia - výška (prispôsobená terénu), Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,1; Technické vlastnosti: 1. Rozmery betónových dielcov - výška, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: 1. Rozmery betónových dielcov - dĺžka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 255,5; Technické vlastnosti: 1. Rozmery betónových dielcov - hrúbka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 1. Betónové dielce - pevnosť v ohybe, Jednotka: N, Minimum: 6200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 1. Betónové dielce - skutočná sila na medzi porušenia, Jednotka: N, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7420; Technické vlastnosti: 2. Dodávka a montáž kovovej brány- dĺžka, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: 2. Dodávka a montáž kovovej brány - výška, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MG PROJECT s.r.o. 2 18 000,00 0% EUR 9. August 2016 115573

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×