Obstarávanie

Presenter - ukazovátko, myš


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav normálnej a patologickej fyziológie Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
130,00
Konečná suma(Bez DPH):
76,39
Zaplatené:
58.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30230000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1). Presenter CANON PR1000-R; 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1). Presenter CANON PR1000-R, Hodnota / charakteristika: bezdrôtový, kompaktný pre častejšie prenášanie červené laserové ukazovátko, dosah až 15m, USB prijímač. ergonomický tvar pre ľahké držanie, ovládanie slidov a hlasitosti; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: bezdrôtová myš, celá myš má ergonomické prevedenie s mäkkým pogumovaným miestom pre úchop. Bezdrôtová myš Logitech M525 disponuje tiež technológiu ultrapresného posunu; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: technológia: bezdrôtová, laserová; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: príjem: unifying nano; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: vlastnosti: ergonomický tvar, mäkké pogumované miesto pre úchop technológie ultrapresného posunu možnosť uschovať nanoprijímač vnútri myši; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: farebné prevedenie: čierna alebo modrá; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Hodnota / charakteristika: určenie: cestovný, prevedenie: symetrické, rozhranie: bezdrôtová, technológia: laserová, citlivosť: 1 000 DPI.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1). Presenter CANON PR1000-R, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2). Myš Logitech Wireless Mouse M525, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SHARK Computers, a.s. 8 91,67 20% EUR 8. August 2016 115440

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×