Obstarávanie

Farby a potreby na maľovanie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
419,00
Konečná suma(Bez DPH):
178,60
Zaplatené:
42.62%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44810000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Určené na ochranu proti korózií - náter kovov; Určené na náter stien

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. farba syntetická biela, S 2013/1000, Jednotka: bal. (=9 l), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. farba syntetická červená, S 2013/8140, Jednotka: bal. (=9 l), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. farba biela, Jednotka: bal. (=25 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: 4. tmel, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 5. penetrák, Jednotka: bal. (=1 l), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 6. valček na int. farby, 250 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 7. štetec zárohák 2,5, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
FARLESK spol. s r.o. 4 214,32 20% EUR 8. August 2016 115393

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×