Obstarávanie

Systém na prípravu vody Micra alebo ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 083,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60000000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie na pripravu čistej vody na umyvanie skla a na pripravu zivnych roztokov na baze reverznej osmozy s dočistením na ionomeniči podľa rozpisu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Nízka spotreba elektrickej energie: max. 50 VA.Minimálna údržba, dlhá životnosť, jednoduchá výmena spotrebného materiálu.Nevyžaduje čistenie alebo výmenu kremenného skla alebo výhrevného telesa , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výkon : 8 L za hodinu, Automatické plnenie zásobníku, Alarm pri zhoršenej kvalite vody; Hlučnosť: <40dBA , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Požiadavky na kvalitu výstupnej vody:Anorganické látky (rezistivita pri 25°C): >10 MΩ-cm ; Anorganické látky (vodivosť pri 25°C): < 0.1 µS/cm; Organické látky (TOC): <50 ppb; pH: neutrálne; častice: RO stupeň , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: max. Rozmery: š 510 mm, h: 230 mm, v: 340 mm; max. Hmotnosť: 13 kg; možnosti umiestnenia na: zem/ stôl / stenu; Požadovanou súčasť dodávky sú náplne a zásobný tank s objemom 25 Litrov , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Požiadavky na vstupnú vodu: Zdroj: pitná voda; Vodivosť : < 2000 µS/cm; Obsah vápníka: < 250 ppm (CaCO3); Volný chlor: <0.5 ppm; Kremík: <30 ppm; Zanášací index: <10; Železo/ Mangan: <0.1ppm; Organické látky (TOC): <3ppm; Teplota: 4 – 40°C ; Prietok (pri 15°C): 1.5 l/min; Požiadavky na odpad: 1.5 l/min; Max. tlak vstupnej vody: 2bar; Min. tlak vstupnej vody: 1bar, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 2 500,00 20% EUR 5. August 2016 115248

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×