Obstarávanie

Náhradné diely do áut


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
665,00
Konečná suma(Bez DPH):
240,00
Zaplatené:
36.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34330000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok v zmysle technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Náhradné diely na nákladné automobily, traktory, mechanizmy, prívesy.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. prepínač smerovky (TATRA, LIAZ), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 2. regulátor 28V plech, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 3. relé 12V/30A 5 kontaktné , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 4. zásuvka asymetrickej žiarovky 3pólová /tvar mesiaca/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 5. tabuľka reflexná auto 565x140 Al, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 6. kryt zadného svetla okrúhly priemeru 140 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 7. združený regulátor tlaku /TATRA/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 8. svorkovnica lámacia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: 9. dutinky ploché neizolované /300+300/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ľubomír Tabaka - MOTOSPOL 7 288,00 20% EUR 2. August 2016 115110

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×