Obstarávanie

Elektrická zásuvka s rámčekom 4-násobná


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
438,00
Konečná suma(Bez DPH):
294,44
Zaplatené:
67.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31224100-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stenová zásuvka s rámčekom 4-násobným

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka - konštrukcia, Hodnota / charakteristika: kov - plast; Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka - prevedenie, Hodnota / charakteristika: zapustená; Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka - farba, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka - IP ochrana, Hodnota / charakteristika: IP20; Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka - montážne štrúby na krabicu, Hodnota / charakteristika: áno, 2 ks (súčasť dodávky); Technické vlastnosti: Pol.č.2 Rámček - prevedenie konštrukcie, Hodnota / charakteristika: plast; Technické vlastnosti: Pol.č.2 Rámček - farba, Hodnota / charakteristika: biela

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pol.č.1 Zásuvka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 180; Technické vlastnosti: Pol.č.2 Rámček 4-násobný, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 45

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VEREX-ELTO, a.s. 3 353,33 20% EUR 2. August 2016 115066

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×