Obstarávanie

Oranžová LED svetelná rampa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 832,49
Zaplatené:
47.2%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31527260-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oranžová LED svetelná rampa na motorové vozidlá, slúžiaca k zvýrazneniu vozidiel údržby pre montáž na strechu vozidla. Oranžové kryty ; drážkované a oranžové LED. Certifikáty EMC R10 a homologizácia ECE R65. Uchytenie pevné do strechy. Garantovaný rozsah funkčnosti výrobku ; od -30°C - +50°C, servisný zásah do 24 hod, odstránenie poruchy a dostupnosť náhrad. dielov do 72 hod. Záruka na elektronické časti 3 roky.; Dostupnosť náhrad. dielov 10 rokov. Všetky rampy od jedného výrobcu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Hodnota / charakteristika: 12-24V prípadne 10-30V; Technické vlastnosti: Svetelný zdroj, Hodnota / charakteristika: 24 vysoko svietivé LED oranžové; Technické vlastnosti: váha, Hodnota / charakteristika: max. 9kg; Technické vlastnosti: výkon 1 LED, Hodnota / charakteristika: min 1W; Technické vlastnosti: Rozmery, Hodnota / charakteristika: šírka 1200 x hĺbka 250-300 x výška max. 85 mm; Technické vlastnosti: Stupeň krytia, Hodnota / charakteristika: IP55; Technické vlastnosti: odrazové zrkadlo pre znásobenie svetelného efektu LED diód v rampe, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: LED nápis "spoločnosti" otočený smerom dopredu s transparentným krytom zo zadu oranžový kryt drážkovaný, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: oranžová výstražná LED rampa , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TVRDEX, s.r.o. 3 3 398,99 20% EUR 1. August 2016 115010

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×