Obstarávanie

Kancelárske potreby MŠ OM 3Q


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Rajec
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
730,00
Konečná suma(Bez DPH):
422,65
Zaplatené:
57.89%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30192000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celá objednávka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

didaktická

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Školské nožnice s plastovou rukoväťou. Dĺžka 13,4 cm. Čepeľ z nerezovej ocele so zaoblenými koncami. K dispozícii v 5 farbách (mix)., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. akvarelové pastelky Grip 2001, ergonomický trojuholníkový úchop vhodný pre pravákov aj ľavákov, farba úplne rozpustiteľná vodou, žiarivé farby vyprateľné z textílií, povrchová úprava je lak na vodnej báze, neškodný, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3. Trojhranné pastelky s ergonomickou oblasťou úchopu v dizajne GRIP. Sú gumovateľné a neznečisťujú ruky.Vhodné pre pravákov aj ľavákov. Podporujú kreativitu a jemnú motoriku (úchop pre tri prsty). Odolné proti lámaniu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 4. temperová farba vhodná pre povrchy ako papier, kartón, polystyrén a pod., ľahko sa nanáša, má dobrú kryciu schopnosť, objem 1000 ml, svetlozelená, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 5. temperová farba vhodná pre povrchy ako papier, kartón, polystyrén a pod., ľahko sa nanáša, má dobrú kryciu schopnosť, objem 1000 ml, tyrkysová, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 6. Temperové farby pre výtvarnú výchovu v školách a MŠ. Ľahko sa nanášajú a perfektne kryjú. Široká paleta odtieňov. Farby sú dostatočne husté, na báze vody, možno ich teda ľahko zmyť z rúk alebo oblečenia. • objem 1000 ml • 6 ks, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 7. Kartón určený pre maľovanie pastelkami, uhlíkom a vodovými farbami. Formát A4 180g (10 ks), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. detské nožnice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 13; Technické vlastnosti: 2.Pastelky FC (24 ks) drevené, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: 3. Pastelky FC (12 ks) plastické, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: 4. Temperová farba plastická svetlozelená 1000 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 5.Temperová farba plastická tyrkysová 1000 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 6. Temperové farby 1000 ml (6ks) plastické, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 7. výkres školský A4 180g (10ks), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OFFICE STAR, s.r.o. 2 507,19 20% EUR 28. Júl 2016 114705

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×