Obstarávanie

Dodávka nových a výmena starých okien


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Obec Bernolákovo
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 950,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44221100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kus podľa špecifikácie a foto (cena s DPH)
Množstvo:
18.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zákazka zahŕňa demontáž, dodávku a montáž okien, murárske práce (vysprávky) vnútorných a vonkajších stien.; Zákazka zahŕňa dopravu všetkého súvisiaceho materiálu, odvoz a likvidáciu starých okien, vnútorných a vonkajších parapetov/parapetných dosiek a vzniknutého stavebného odpadu, prípadne jeho uskladnenie na skládke.; Predmet zákazky-18 ks okien šiestich typov podľa nižšie uvedeného popisu a počtu ako celok.; Typ č.1: Dvojkrídlové okno, jedno otváracie, jedno vyklápaco-otváracie. Parapet vonkajší aj vnútorný. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 1460 mm x 1460 mm. Počet: 5 kusov podľa prílohy č.1.; Typ č.2: Dvojkrídlové okno, jedno otváracie, jedno vyklápaco-otváracie. Parapet len vonkajší, sociálne zariadenie – kachličky - bez vnútorného parapetu. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 1460 mm x 1460 mm. Počet: 2 kusy podľa prílohy č.1.; Typ č.3: Okno do kotolne, ktoré musí spĺňať náležité predpisy – s núteným vetraním. Parapet len vonkajší, bez vnútorného parapetu. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 550 mm x 1170 mm. Počet: 2 kusy podľa prílohy č.2.; Typ č.4: Vyklápacie okno v sprchách, parapet len vonkajší, sociálne zariadenie – kachličky - bez vnútorného parapetu. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 550 mm x 1170 mm. Počet: 3 kusy podľa prílohy č.2.; Typ č.5: Dvojkrídlové okno, jedno otváracie, jedno vyklápaco-otváracie so žalúziami a na vyklápacej časti aj so sieťkou proti hmyzu. Parapet vonkajší aj vnútorný. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 1460 mm x 1170 mm. Počet: 2 kusy podľa prílohy č.3.; Typ č.6: Dvojkrídlové okno, jedno otváracie, jedno vyklápaco-otváracie so žalúziami a na vyklápacej časti aj so sieťkou proti hmyzu. Parapet vonkajší aj vnútorný. Rozmery okenných otvorov na budove školy (VxŠ) 1460 mm x 1460 mm. Počet: 4 kusy podľa prílohy č.1.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: farba všetkých okien, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: materiál všetkých okien, Hodnota / charakteristika: plast; Technické vlastnosti: farba príslušenstvá prislúchajúceho ku všetkým oknám (vnútorné žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety/parapetné dosky, kľučky, kovanie ), Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: typy požadovaných okien (jednokrídlové, dvojkrídlové, otváracie, výklopné), Hodnota / charakteristika: uvedené a znázornené v prílohe; Technické vlastnosti: materiál všetkých vnútorných parapetov/parapetných dosiek, Hodnota / charakteristika: plast PVC/nie recyklát; Technické vlastnosti: materiál všetkých vonkajších parapetov/parapetných dosiek, Hodnota / charakteristika: plech/hliník; Technické vlastnosti: šírka všetkých vnútorných a vonkajších parapetov/parapetných dosiek, Hodnota / charakteristika: cca 200 mm; Technické vlastnosti: sklo, Hodnota / charakteristika: minimálne: bezpečnostné, tepelnoizolačné, číre/priehľadné dvoj sklo, U= 1,1W/m2. Sú prípustné aj lepšie parametre; Technické vlastnosti: tesnenie, Hodnota / charakteristika: minimálne 2 dorazové tesnenia po celom obvode okien; Technické vlastnosti: konštrukcia okien, Hodnota / charakteristika: minimálne 5 komorové profily; Technické vlastnosti: konštrukcia okien, Hodnota / charakteristika: musí spĺňať požiadavky súčasného štandardu; Technické vlastnosti: počet okien, Hodnota / charakteristika: je uvedený pre každý typ okien v prílohe č.1; Technické vlastnosti: stav a kvalita okien a príslušenstva, Hodnota / charakteristika: nové

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Včelka - TASTE 3 0,00 0% EUR 27. Júl 2016 114673

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×