Obstarávanie

Olejový kompresor 250-50W


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
415,97
Zaplatené:
39.61%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42123000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výkonný, robustný kompresor pre jednoduché, priemyselné používanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: nastaviteľný pracovný tlak presne podľa potreby práce vďaka regulátoru tlaku s manometrom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: chladný štart - tlakový spínač s odľahčovacím ventilom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ochrana proti preťaženiu - chráni motor pred prehriatím, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pogumované, stabilné nožičky pre mobilné nasadenie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: prídavný manometer pre ukazovanie tlaku v nádobe, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: sériové príslušenstvo: univerzálne rýchlospojka, pogumovaná rukoväť, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: olejový kompresor 250-50 W , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: pre jednofázový prúd s napätím, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: príkon , Jednotka: W, Minimum: 1500, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 830x450x720, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 35 , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AG NÁRADIE - AGRODEAL, s.r.o. 8 499,17 20% EUR 26. Júl 2016 114629

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×