Obstarávanie

Mikrovlnná rúra


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Najvyšší súd Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
70,00
Konečná suma(Bez DPH):
40,27
Zaplatené:
57.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zariadenie primárne určené na tepelnú úpravu (varenie a ohrievanie) jedál pomocou mikrovĺn

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vnútorný objem, Hodnota / charakteristika: 20 l; Technické vlastnosti: príkon, Hodnota / charakteristika: 1260 W; Technické vlastnosti: výkon mikrovlnného ohrevu, Hodnota / charakteristika: 700 W; Technické vlastnosti: počet úrovní výkonu, Hodnota / charakteristika: 5 úrovní; Technické vlastnosti: priemer taniera, Hodnota / charakteristika: 25,5 cm; Technické vlastnosti: vnútorný priestor, Hodnota / charakteristika: lakovaná oceľ; Technické vlastnosti: ovládanie, Hodnota / charakteristika: mechanické; Technické vlastnosti: pohlcovač pachov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: materiál dverí, Hodnota / charakteristika: sklo; Technické vlastnosti: zvuková signalizácia, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: hlučnosť, Hodnota / charakteristika: 45 dB

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Mikrovlnná rúra, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WINTEC Slovakia s.r.o. 2 48,33 20% EUR 22. Júl 2016 114394

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×