Obstarávanie

Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 950,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 280,00
Zaplatené:
32.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31518000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
18.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie oranžových výstražných svetelných LED rámp pre montáž na strechu vozidla

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Osvetlenie vysoko svietiace LED oranžové, Hodnota / charakteristika: 24 ks ; Technické vlastnosti: Výkon 1 LED diódy, Hodnota / charakteristika: min. 1 W; Technické vlastnosti: Napájacie napätie, Hodnota / charakteristika: 10 - 30 V; Technické vlastnosti: Rozmery rampy 1200 mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 1200 mm, 250-300 mm, max. 85 mm; Technické vlastnosti: Rozmery rampy 800 mm - šírka, hĺbka, výška, Hodnota / charakteristika: 800 mm, 250 - 300 mm, max. 85 mm; Technické vlastnosti: Váha LED rampy, Hodnota / charakteristika: max. 9 kg; Technické vlastnosti: Oranžové kryty drážkované a oranžové LED, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Uchytenie pevné do strechy vozidla, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Garantovaný prevádzkový rozsah funkčnosti výrobku od -30 °C do 50 °C, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla 1200 mm, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: Výstražná svetelná LED rampa oranžová pre montáž na strechu vozidla 800 mm, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
I n t e r l i n k, s.r.o. 4 3 936,00 20% EUR 21. Júl 2016 114346

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×