Obstarávanie

Chemikálie na celkovú metyláciu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 090,90
Konečná suma(Bez DPH):
1 890,00
Zaplatené:
90.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24950000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. 5-mC DNA Elisa kit – kit na detekciu celkových 5-metylcytozínov v DNA získanej z krvi alebo tkaniva patriaci do skupiny Zymo Research. Formát kitu predstavuje balenie 2x96 jamkovú platničku s obsahom negatívnej i pozitívnej kontroly, sekundárnych protilátok ako konjugátov „horseradish“ peroxidázy, tlmivého roztoku.; 2. DFS-Taq DNA Polymeráza – „DNA Free Sensitive“ Taq DNA Polymeráza vhodná pre všetky PCR aplikácie katalyzujúca polymerizáciu nukleotidov v DNA duplexe. Polymeráza bola navrhnutá skupinou Bioron life science s aktivitou 10.000 U, 5U/uL v 1 balení.; 3. Izolačný mini kit Ron's pre DNA z krvi a buniek – Sada roztokov a skúmaviek na separovanie DNA z krvi alebo buniek (Ron's Blood and Cell DNA Mini Kit). Získaná DNA z čerstvého alebo zmrazeného materiálu je použiteľná na PCR aplikáciu, hybridizáciu, restrikčnú analýzu alebo klonovanie. Balenie predstavuje 5x50 skúmaviek.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 5-mC DNA Elisa kit, 2x96, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: DFS-Taq DNA Polymeráza, 5U/uL, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Izolačný mini kit Ron's pre DNA z krvi a buniek, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MGP, spol. s r.o. 2 1 890,00 0% EUR 21. Júl 2016 114311

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×