Obstarávanie

Výmena servo riadenia originál Mercedes Benz (nie repas)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 075,00
Zaplatené:
67.91%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50116000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena poškodeného servo riadenia Mercedes Benz Actros

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Značka vozidla , Hodnota / charakteristika: Mercedes Benz ; Technické vlastnosti: Typ vozidla , Hodnota / charakteristika: Actros; Technické vlastnosti: VIN , Hodnota / charakteristika: WDB9321821L415227; Technické vlastnosti: Rok výroby , Hodnota / charakteristika: 2009; Technické vlastnosti: výmena servo riadenia originál MB, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: neakceptujeme použitie repasu riadenia alebo náhradu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: výmena trubky servo riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: výmena servo oleja, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: originál certifikovaný materiál - náhradné diely Mercedes Benz - MB , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: práca a iné pomocné materiály spojené s výmenou jednotlivých komponentov , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: práca a iné pomocné materiály spojená s výmenou jednotlivých komponentov , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HRIVŇÁK s.r.o. 2 4 890,00 20% EUR 19. Júl 2016 114115

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×