Obstarávanie

Kalibračný software a súbor analytických kalibrácií pre FT - IR spektrometer PRE MUŠTY A PRE VÍNA


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
929,85
Zaplatené:
61.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48461000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Súbor analytických kalibrácií pre FT - IR spektrometer PRE MUŠTY A PRE VÍNA bude slúžiť na analýzy vína a hroznového muštu, pričom budú na báze spektrofotometrie stanovené vybrané parametre.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Počet kalibračných vzoriek z oblasti celého sveta: min.2600; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Počet kalibračných vzoriek z oblasti slovenského, maďarského a moravského regiónu: min.500; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• etanol v % obj.• celkové cukry v g/l• fruktóza v g/l; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• glukóza v g/l• sacharóza v g/l• celková kyslosť v g/l; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• kyselina vínna v g/l• kyselina jablčná v g/l; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• kyselina mliečna v g/l – len pre víno a fermentovaný mušt nad 1 % obj. alk.• hodnota ph; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• glycerol v g/l – len pre víno a fermentovaný mušt nad 1 % obj. alk.• hustota ; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• kyselina octová v g/l – len pre víno a fermentovaný mušt nad 1 % obj. alk.; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: - Stanovenie nasledovných parametrov:• kyselina citrónová v g/l• extrakt v g/l; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru:, Hodnota / charakteristika: Súbor analytických kalibrácií pre FT_NIR spektrometer LEN PRE MUŠTY (obsah etanolu do 1 % obj.) :- Asimilovateľný dusík- 0NM; Technické vlastnosti: Ostatné požiadavky: , Hodnota / charakteristika: - technická a analytická podpora- možnosť customizácie softwaru (prispôsobenie a dodatočné programovanie na mieru); Technické vlastnosti: Ostatné požiadavky: , Hodnota / charakteristika: - zaškolenie pracovníka zodpovedného za prácu so softwarom - inštalácia softwaru- a.i.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kalibračný software a súbor analytických kalibrácií pre FT - IR spektrometer PRE MUŠTY A PRE VÍNA, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 1 115,83 20% EUR 20. Júl 2016 114051

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×