Obstarávanie

Software - Data systém - laboratórna kniha


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
929,85
Zaplatené:
61.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
48000000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Software vo forme konečného produktu, ktorý zaručuje on-line komunikáciu s FT - IR spektrometrom a súčasne software komunikujúci s prístrojom na potenciometrickú titráciu voľného a celkového SO2.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - software komunikujúci on-line s FT - IR spektrometrom- software komunikujúci s prístrojom na potenciometrickú titráciu voľného a celkového SO2; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - automatické ukladanie výsledkov do databázy- ukladanie ďalších výsledkov, alebo informácií o vzorkách spolu s analýzou do jednej databázy; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - možnosť PC spracovania výsledkov, najmä export do MS OFFICE EXCELL- automatické priemerovanie opakovaných meraní; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - ročný update kalibrácií prístroja po dobu 2 rokov na vzorky vín a muštov dodaných odberateľom, zafixovaná cena na ďalšie obdobie 3 r.+1/2 r. validácia kontrolnými súbormi užívateľa; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - výber databázy podľa nastavovateľných kritérií ; Technické vlastnosti: Parametre a funkcionalita softwaru: , Hodnota / charakteristika: - zaistenie správy a funkčnosti lab. knihy a servisu systému so zárukou na 1 rok; Technické vlastnosti: Ostatné požiadavky:, Hodnota / charakteristika: - technická a analytická podpora- možnosť customizácie softwaru (prispôsobenie a dodatočné programovanie na mieru); Technické vlastnosti: Ostatné požiadavky:, Hodnota / charakteristika: - zaškolenie pracovníka zodpovedného za prácu so softwarom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Software - Data systém , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 1 115,83 20% EUR 20. Júl 2016 114050

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×