Obstarávanie

Matrac pružinový


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
16 618,00
Konečná suma(Bez DPH):
13 848,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39143112-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

- Roznášacia vrstva kokosové vlákno; - Boky matraca šírka 6cm hustoty min 25kg/m3; - Poťahová látka matracový damašek s vitým antialergickým PES vláknom 200g/m2 a podšívková textília 20g/m2*; - Poťah pevne zalemovaný na jadre

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 196; Technické vlastnosti: šírka , Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 17; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 130, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: - Jadro matraca bonell* pružina s hrúbkou drôtu , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,4; Technické vlastnosti: - Vystuženie rady medzi pružinami blokmi PUR PENY, Jednotka: kg/m3, Minimum: 25, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Množstvo matracov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 280

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
QUILTEX a.s. 1 16 618,00 20% EUR 15. Júl 2016 113899

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×