Obstarávanie

Plastické mazivo s lítnym komplexom MOBIL UNIREX N3


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
125,00
Konečná suma(Bez DPH):
77,77
Zaplatené:
62.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24951000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie (=18 kg)
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plastické mazivo s lítnym komplexom, stupňa NLGI 3, s dlhou životnosťou vhodné pre prevádzky s vysokými teplotami pre všetky typy ložísk. ; Je jedinečné pre elektrické motory a väčšinu jednorazovo utesnených ložísk.; Je určené pre ložiská pracujúce pri vysokých teplotách.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vysoká odolnosť voči vode, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: určené pre ložiská pracujúce , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: jedinečná mechanická stabilita, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: dlhá životnosť mazania pri doporučených prevádzkových teplotách, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: malá prchavosť, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vysoká oxidačná stabilita, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: rozpätie prevádzkových teplôt: - 29 oC až 175 oC, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: poskytuje vynikajúcu ochranu proti korózií aj v slanom vodnom prostredí, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: DIN 51502/51825-K3P-20, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: NLGI 3, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: plastické mazivo s lítnym komplexom MOBIL UNIREX N3 , Jednotka: bal. (=18 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Kallisto s.r.o. 3 93,33 20% EUR 11. Júl 2016 113514

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×