Obstarávanie

Diagnostika špecifických imunoglobulínov s aplikáciou na analyzátor „LuxScan 10K/A“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
10 179,00
Zaplatené:
99.79%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostické súpravy sú určené pre detekciu špecifických IgE proti presne definovaným molekulám alergénov.; Detekcia je viazaná na mikročipy aplikovateľné na prístroj „LuxScan 10K/A“ s on-line interpretáciou nameraných hodnôt.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava I.S.A.C. pre detekciu špecifických IgE proti presne definovaným molekulám alergénov. Detekcia je viazaná na mikročipy aplikovateľné na prístroj „LuxScan 10K/A“ s on-line interpretáciou nameraných hodnôt. Jeden nosič obsahuje 4 mikročipy t.j. umožňuje vyšetriť 4 pacientov v jednom meraní. Jedno balenie obsahuje 20 mikročipov resp. vyšetrení, konjugát, kontrolu a návod na použitie., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Premývací roztok (Washing Solution) pre diagnostickú súpravu I.S.A.C. a pre UniCAP-100., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Phadia, s.r.o. 1 10 179,00 0% EUR 12. Júl 2016 113393

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×