Obstarávanie

Pranie a chemické čistenie textílií vrátane žehlenia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 584,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 825,00
Zaplatené:
63.62%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
98310000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
13664.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pranie a chemické čistenie textílie vrátane žehlenia podľa požiadaviek odberateľa; Dodávateľ sa zaväzuje poskytovať služby v príslušnej kvalite v zmysle STN a EN

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Návlek na paplón , Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3000; Technické vlastnosti: Návlek na vankúš, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3000; Technické vlastnosti: Prestieradlo, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3000; Technické vlastnosti: Dvojité prestieradlo, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: Obrus, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1500; Technické vlastnosti: Plachta do sauny, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1600; Technické vlastnosti: Návleky na stoličky vrátane žehlenia, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Paplóny, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 132; Technické vlastnosti: Vankúše, Jednotka: ks/rok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 132

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PeLiM, práčovne a čistiarne, s. r. o. 4 5 790,00 20% EUR 6. Júl 2016 113341

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×