Obstarávanie

Diagnostika špecifických IgE na analyzátore „Hytec 288“


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
19 635,00
Konečná suma(Bez DPH):
19 635,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks, balenie
Množstvo:
7860.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostické súpravy sú určené pre in vitro detekciu špecifických IgE v ľudskom sére na alergény viazané na diskových nosičoch.; Diagnostiké súpravy sú určené pre aplikáciu na analyzátore Hytec 288.; Detekcia je založená na princípe EIA.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Alergénové disky – špecifický presne definovaný alergén viazaný na vhodnom disku určený pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. Jednotlivé druhy alergénov sú definované podľa katalógu výrobcu., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7800; Technické vlastnosti: Kalibrátor (Calibrator Kit) súprava 5 kalibrátorov s definovanými hodnotami určená pre kalibráciu meraní šIgE na analyzátore Hytec 288. , Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Konjugát určený pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. (balenie á 29 ml), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14; Technické vlastnosti: Substrát určený pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. (balenie á 125 ml), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18; Technické vlastnosti: PNPP pre substrát, určené pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. (balenie á 25 tbl.), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18; Technické vlastnosti: Zastavovací roztok určený pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. (balenie á 1000 ml), Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Kontroly určené pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. Balenie obsahuje 2 negatívne a 2 pozitívne kontrolné séra, každé po 2 ml., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Premývací roztok (koncentrovaný) určený pre in vitro diagnostiku šIgE na analyzátore Hytec 288. (balenie á 1000 ml)., Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Biomedica Slovakia s.r.o. 1 19 635,00 0% EUR 8. Júl 2016 113326

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×