Obstarávanie

Výstražné LED majáky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
645,14
Zaplatené:
43.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928450-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výstražné LED majáky

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: farba:, Hodnota / charakteristika: oranžová; Technické vlastnosti: režim výstražného blikania:, Hodnota / charakteristika: zábleskový + otočný; Technické vlastnosti: upevnenie , Hodnota / charakteristika: magnetické; Technické vlastnosti: kábel zakončený CL zástrčkou:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: homologizácia:, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12/24; Technické vlastnosti: priemer , Jednotka: mm, Minimum: 160, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška , Jednotka: mm, Minimum: 125, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ADAP s.r.o. 4 774,17 20% EUR 4. Júl 2016 113215

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×