Obstarávanie

Spotrebný materiál do dielne


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
339,00
Konečná suma(Bez DPH):
229,16
Zaplatené:
67.59%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
14811300-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný materiál do dielne

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. brúsny kotúč 180x6 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 2. brúsny kotúč vejárovitý 115x22,23 mm 80 U/min., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 3. rezací kotúč 125x1,6 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: 4. rezací kotúč 150x1,6 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 5. rezací kotúč 230x2,0 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: 6. tekutý kov striekačka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 7. sekundové lepidlo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 8. zvárací drôt filcord 0,8 mm (1 kot. -15 kg), Jednotka: kotúč (=15 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
COMSIT Leopoldov spol. s r.o. 1 275,00 20% EUR 4. Júl 2016 113208

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×