Obstarávanie

Šatňová kovová skriňa a nadstavba


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
350,00
Konečná suma(Bez DPH):
350,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39100000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie nových šatňových kovových dvojoddielových skríň a nadstavieb s gumenými vaničkami.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál skríň a nadstavieb, Hodnota / charakteristika: Zvarenec z plechu pre najvyššiu pevnosť; Technické vlastnosti: Rozmery skríň (viď. príloha č.4), Hodnota / charakteristika: Výška 1800 mm, Šírka 2x300 = 600 mm, Hĺbka 500 mm; Technické vlastnosti: Rozmery nadstavieb (viď. príloha č.3), Hodnota / charakteristika: Výška 500 mm, Šírka 2x300 = 600 mm, Hĺbka 500 mm; Technické vlastnosti: Šírka jedného oddielu skríň a nadstavieb, Hodnota / charakteristika: 300 mm; Technické vlastnosti: Svetlá výška oddelenia skríň nad poličkou, Hodnota / charakteristika: min. 240 mm; Technické vlastnosti: Priechodná šírka bunky oddielu, Hodnota / charakteristika: min. 250 mm; Technické vlastnosti: Farba korpusu skrine a nadstavby (viď. prílohy), Hodnota / charakteristika: svetlosivá RAL 7035; Technické vlastnosti: Farba dverí skríň a nadstavby (viď. prílohy), Hodnota / charakteristika: oranžová RAL 2008 / 2004; Technické vlastnosti: Povrchová úprava, Hodnota / charakteristika: Kvalitná a odolná prášková farba; Technické vlastnosti: Uzamykanie, Hodnota / charakteristika: Zámok skrinky a nadstavby je štandardný cylindrický (min. 2 kľúče); Technické vlastnosti: Uzamykanie nadstavby, Hodnota / charakteristika: Zámok nadstavby umiestnený na ľavej strane.; Technické vlastnosti: Zabezpečenie, Hodnota / charakteristika: V každom oddielu je dvojitý ohyb zabraňujúci vtlačeniu dverí dovnútra skrine a vypáčeniu zámku.; Technické vlastnosti: Zabezpečenie, Hodnota / charakteristika: Vystužené dvojplášťové dvere sú po celom obvode lemované ohybom pre zaistenie maximálnej odolnosti; Technické vlastnosti: Zavesenie dverí, Hodnota / charakteristika: Dvere sú zavesené na vnútorných kovových čapoch s uhlom otvárania min. 110°; Technické vlastnosti: Ventilácia, Hodnota / charakteristika: Ventilačné otvory vo dverách skríň a nadstavieb; Technické vlastnosti: Výbava, Hodnota / charakteristika: Drážky na menovky na každých dverách, horná polica, tyč s 3 posuvnými háčikmi, gumové nárazníky na ohybe dverí, podložky na spodku skríň, vnútorný háčik na dverách; Technické vlastnosti: Gumená vanička (viď. príloha č.1), Hodnota / charakteristika: Vhodná na zachytenie vody a špiny z obuvi.; Technické vlastnosti: Rozmery gumených vaničiek, Hodnota / charakteristika: Výška od 15 do 20 mm, Šírka od 280 do 300 mm, Dĺžka od 380 do 400 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet skríň, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Počet nadstavieb, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Počet gumených vaničiek, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TechnoBank, s.r.o. 1 350,00 0% EUR 4. Júl 2016 113188

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×