Obstarávanie

Celková oprava čelnej prednej radlice


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Košického samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
30 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
20 088,35
Zaplatené:
66.96%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50100000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
48.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Celková oprava čelnej prednej radlice v počte 6 ks. Predmetom zákazky je zabezpečiť obnovu pôvodných funkčných vlastností čelných radlíc o celkovej šírke 3 500 mm z dôvodu hĺbkovej korózie nosných častí.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Verejný obstarávateľ požaduje naceniť nasledovné pracovné úkony na čelnej prednej radlice (body 1-8) , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48; Technické vlastnosti: 1. ) Výmena upínacej dosky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 2.) Výmena nosných prvkov a ich ukotvenie k upínacej doske, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 3.) Výmena britov radlice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 4.) Oprava hydraulického valca zdvihu radlice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 5.) Oblúkový zachytávač snehu v hornej časti radlice zabraňujúci nadmernému presypu snehu na čelné okno vozidla, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 6.) Výmena oporných kolies radlice, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 7.) Lakovanie RAL 2011 – oranžová , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: 8.) Krajné obrysové svetlá bielej a červenej farby , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ľubomír Tabaka - MOTOSPOL 4 24 106,03 20% EUR 7. Júl 2016 113045

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×