Obstarávanie

Oligonukleotidy, enzýmy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 081,91
Zaplatené:
90.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24960000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Syntéza oligonukleotidov v škále 25nmol, odsolených, lyofilizovaných. ; 2. PCR master mix (2X) - master mix vhodný na okamžité použitie obsahujúci Taq DNA Polymerázu, optimalizovaný farebný Taq reakčný pufor, MgCl2 a zmes dNTP. Farebný master mix umožňuje priame nanášanie PCR produktu na gél.; 3. RNA stabilizačný roztok zabezpečujúci stabilitu RNA vo vzorkách tkaniva po dobu 1 dňa pri 37°C, 1 týždňa pri 25°C, 1 mesiaca pri 4°C alebo bez obmedzenia pri -20°C. Možnosť priameho odberu tkaniva do RNA stabilizačného roztoku na uskladnenie, bez nutnosti ďalšieho okamžitého spracovania.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Syntéza oligonukleotidov v škále 25nmol, odsolených, lyofilizovaných. , Jednotka: oligonukleotid s maximálnou dĺžkou 24 báz, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: 2. PCR master mix (2X), Jednotka: balenie určené na 1000 reakcií v 50 µl objeme, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3. RNA stabilizačný roztok, Jednotka: balenie obsahujúce 500 ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Life Technologies s r.o. 1 1 190,11 10% EUR 28. Jún 2016 112735

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×