Obstarávanie

Multimódový reader


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
19 990,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33114000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj k detekcii biofyzikálnych a chemických procesov s využitím rôznych detekčných módov absorbancie a fluorescencie pre nízke objemy vzoriek v platničkách; - Absorbancia s monochromátorom (spektrálny rozsah 200 – 1000 nm)- Rýchlosť spektrálneho skenovania v rozsahu 200 – 1000 nm do 5 sekúnd- Linearita v rozsahu OD: 0 – 4; - Kyvetový port- Fluorescenčná intenzita (Top reading)- Fluorescenčná polarizácia- Kontrola teploty s rozsahom najmenej do 42°C; - Miešanie v readeri, najmenej v troch módoch (linear, orbital, double orbital) s variabilnou amplitúdou a frekvenciou.- Zabudovaný modul na riadenie koncentrácie O2 a CO2; - Modulárny systém s možnosťou dovybavenia readera nasledujúcimi meracími modulmi : modul analýzy nárastu buniek, možnosť kvantifikácie nukleových kyselín alebo proteínov v špeciálnej kazete, injektory s miešaním a ohrievaním, chladiaci modul

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×