Obstarávanie

Príslušenstvo k textúrometru TA.XT Plus


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 484,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 480,30
Zaplatené:
99.85%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38300000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj je určený na analýzu textúry potravinárskych výrobkov a závažie na jeho kalibráciu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. 30 kg Tenzometer pre textúrometer TA.XT Plus - Max. použiteľná sila, Hodnota / charakteristika: 30kg.f (300 N); Technické vlastnosti: 1. 30 kg Tenzometer pre textúrometer TA.XT Plus - Rozsah sily, Hodnota / charakteristika: ±30 kg; Technické vlastnosti: 1. 30 kg Tenzometer pre textúrometer TA.XT Plus - Kalibrovaný, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2. Kalibračné závažie - pre 30 kg tenzometer k textúrometru TA.XT Plus - hmotnosť , Hodnota / charakteristika: 5 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Tenzometer pre textúrometer TA.XT Plus - množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Kalibračné závažie - pre tenzometer k textúrometru TA.XT Plus - množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. 1 2 480,30 0% EUR 24. Jún 2016 112341

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×