Obstarávanie

Oprava riadenia vozidla Tatra 815


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 284,71
Zaplatené:
69.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50114100-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Oprava riadenia vozidla Tatra 815 EURO II

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Oprava riadenia vozidla Tatra 815 EURO II, Hodnota / charakteristika: VIN: TNT260S43VK030781; Technické vlastnosti: Oprava riadenia zahŕňa:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž motora z vozidla, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž tiahel riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmena guľových čapov na tiahlach riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - demontáž parohu riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - kontrola uloženia parohu na nosnej rúre, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - prípadná výmena nosnej rúry, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - výmena čapu, ložísk, rozperky a tesnenia parohu riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - montáž tiahel riadenia, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - montáž motora na vozidlo, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - nastavenie prednej 3D geometrie vozidla, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - odskúšanie vozidla, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SPAREX SLOVAKIA, spol. s r.o. 1 7 541,66 20% EUR 22. Jún 2016 112307

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×