Obstarávanie

Chemikálie a spotrebný materiál do laboratória


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
411,80
Konečná suma(Bez DPH):
337,50
Zaplatené:
81.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24320000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet položiek
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie a spotrebný materiál sú nevyhnutné k chemickým analýzam rastlinného materiálu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: D-glukóza bezvodá, čistota p.a, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Síran zinočnatý heptahydrát, čistota p.a, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Kyselina chlorovodíková, čistota p.a, dymivá, 37%, materiál sklo, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Síran sodný bezvodý, čistota p.a, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Jodid draselný, čistota p.a, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Špičky na mikropipety typu Labmate pro, objem 100-1000 µl, plastové nesterilné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: Špičky na mikropipety typu labmate+, socorex, objem 10-100 µl, plastové nesterilné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000; Technické vlastnosti: Filtračný papier skladaný,kruhové výseky pre kvalitatívnu analýzu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Sodíková lampa, vlnová dĺžka 589 nm pre polarimeter P3001RS KRÜSS, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 405,00 20% EUR 21. Jún 2016 112216

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×