Obstarávanie

Odvoz a uloženie komunálneho odpadu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 128,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 916,66
Zaplatené:
70.65%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
90000000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zabezpečenie odvozu a uloženia smetí a komunálneho odpadu; odvoz,vyprázdňovanie a dovoz smetných veľkoobjemových kontajnerov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: vývoz a uloženie odpadu uloženého vo veľkoobjemových kontajneroch , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: frekvencia odvozu, Jednotka: počet/mesiac, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: kontajner, Jednotka: m3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: predpokladaná váha 1 naplneného kontajnera, Jednotka: t, Minimum: 0,8, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celkové predpokladané množstvo odpadu, Jednotka: t, Minimum: , Maximum: 48, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KOMPLEX-odpadová spoločnosť, s.r.o. 1 3 500,00 20% EUR 15. Jún 2016 111751

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×