Obstarávanie

Prenosný počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
570,00
Konečná suma(Bez DPH):
475,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Komopletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Uhlopriečka displeja 13,3"Rozlíšenie displeja 1920 × 1080 (Antireflexný)Technológia obrazu IPS; Procesor:Frekvencia procesoru 2,2 GHz (2 200 MHz)Počet jadier procesoru 2×Cache procesoru 3 MBMax TDP 15 WAutomatické pretaktovanie, HyperThreading, Model so zníženou spotrebou, Podpora Virtualizácie ; Grafická karta:Intel HD Graphics 5500Operačná pamäť:Kapacita pamäte 12 GBTyp pamäte DDR3LDisk:Typ úložiska SSDKapacita 128 GB (128 000 MB)Operačný systém: Windows 8.1 alebo ekvivalent; Výstupy:1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, micro HDMI, LAN, Combo Audio JackZákladná výbava: Bluetooth, Čítačka pamäťových kariet, Webová kamera, Wi-Fi, Redukcia USB -> LANFarba: ČiernaMechanika DVD±RW: nieZáruka min 24 mesiacov; (HP Pavilion x 360 13-S131NG) alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 1 570,00 20% EUR 15. Jún 2016 111709

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×