Obstarávanie

Vysávač priemyslový ľahký


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
797,91
Zaplatené:
26.59%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42999100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Novovyrobený, viacúčelový vysávač určený na mokré a suché vysávanie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: sacia hadica o dĺžke 2,2 m; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: plastová sacia trubica o dĺžke 0,5 m - 2 ks; Technické vlastnosti: Príslušenstvo , Hodnota / charakteristika: podlahová hubica na mokro-suché vysávanie s 2 gumenými a 2 štetinovými lištami; Technické vlastnosti: Príslušenstvo, Hodnota / charakteristika: 1 ks plochý skladací filter

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Príkon, Jednotka: W, Minimum: 1000, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Sací výkon, Jednotka: W, Minimum: 1400, Maximum: 1600, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Podtlak , Jednotka: mbar, Minimum: 210, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Prietok vzduchu, Jednotka: l/s, Minimum: 68, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka pripájacieho kábla k elektrickej sieti, Jednotka: m, Minimum: 5, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hladina akustického hluku, Jednotka: db, Minimum: , Maximum: 77, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 7,2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Objem nárazuvzdornej nádoby, Jednotka: l ( liter), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Kapacita prijímanej vody, Jednotka: l (liter), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Menovitý priemer príslušenstva, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 5 957,50 20% EUR 15. Jún 2016 111669

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×