Obstarávanie

Hygienické a čistiace prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
169,00
Konečná suma(Bez DPH):
65,97
Zaplatené:
39.03%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39800000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

potreby na hygienu a čistenie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: hygienické a čistiace prostriedky musia spĺňať na nich sa vzťahujúce platné normy, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: toaletný papier dvojvrstvový 68 m, napr. Tento Economy alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: tekutý čistiaci prostriedok na kuchynský riad Jar alebo ekv., (bal. = 1 liter), , Jednotka: bal. (= 1 liter), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: gélový dezinfekčný a čistiaci prostriedok na WC misy , napr. Domestos 24H alebo ekv., (bal. = 750 ml), Jednotka: bal. (=750 ml), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: odstraňovač vodného kameňa, napr. Fixinela alebo ekv., (bal. = 500 ml), Jednotka: bal. (=500 ml), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: tekutý prášok na umývanie riadu, napr. Cif Cream alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: profilová špongia na riad, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: sáčky do koša, 60 l (50 x 60 cm), (bal. = 25 ks), Jednotka: bal.(=25 ks), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viera Szíkorová SANTECH 6 79,17 20% EUR 14. Jún 2016 111664

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×