Obstarávanie

Náterová farba, riedidlo, lepidlo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 041,66
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44810000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Náterové farby a riedidlo na náter kovov a na ochranu proti korózii; Univerzálne kontaktné lepidlo na savý a nesavý materiál

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. farba syntetická žltá, odtieň S 6400, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 2. farba syntetická červená, odtieň S 8140, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 3. farba syntetická čierna, odtieň S 1999, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 4. farba syntetická biela, odtieň S 1000, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 5. farba syntetická tmavo zelená, odtieň S 2161, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 6. farba základná šedá, bal. = 5 kg, Jednotka: bal. (=5 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: 7. riedidlo C 6006, bal. = 5 l, Jednotka: bal. (=5 l), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: 8. značkovací sprej oranžový, 500 ml , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: 9. - univerzálne kontaktné lepidlo na savý a nesavý materiál, Pattex Chemoprén alebo ekv. , bal. = 5 l , Jednotka: bal. (=5 l), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Drogéria u Kovára s. r. o. 1 1 250,00 20% EUR 14. Jún 2016 111663

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×