Obstarávanie

Mazací tuk


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 260,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 186,52
Zaplatené:
51.32%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
09211000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Plastické mazivo ako náplň pre pneumatické čerpadlá mazív RAASM 64064 na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Mazací tuk AK2 - konzistencia, Hodnota / charakteristika: NLGI 1/2; Technické vlastnosti: 1. Mazací tuk AK2 - výkonnostné úrovne /súhlasy, Hodnota / charakteristika: DIN 51502:K1/2G-30; Technické vlastnosti: 1. Mazací tuk AK2, Hodnota / charakteristika: ISO 6743-9:L-XCBHA 1/2

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Mazací tuk AK2 (balenie = 50 l sud), Jednotka: bal.(= 50 l sud), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24; Technické vlastnosti: - vonkajší priemer balenia , Jednotka: mm, Minimum: 370, Maximum: 420, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: - teplotný rozsah použitia , Jednotka: oC, Minimum: -30, Maximum: +100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. Mazací tuk AK2 (balenie = 8 kg), Jednotka: bal. (=8 kg), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JCK, s.r.o. 8 2 623,83 20% EUR 13. Jún 2016 111521

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×