Obstarávanie

Chemikálie, laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 305,43
Konečná suma(Bez DPH):
916,66
Zaplatené:
70.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24327000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet položiek
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup chemikálií a laboratórneho materiálu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: N-hexán, čistota p.a.-organické rozpúšťadlo nevyhnutné na extrakciu oleja z rastlinných semien, čistota p.a. (balenie-sklená fľaša), Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 33; Technické vlastnosti: Filtračný papier, grade 392, diameter 150 mm, 84 g/m², Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: Enzymatický kit na stanovenie obsahu celkovej potravinovej vlákniny pre 200 analýz, min. požiadavky na zloženie: termostabilná alfa-amyláza v kvalite 10,000 U/ml v rozpustnom škrobe, proteináza v kvalite 50 mg/ml zodpovedajúcom 350 tyrozínových jednotiek/ml, amyloglukozidáza 3300 U/ml v rozpustnom škrobe, (napr. K-TDFR 200 A /Megazyme Ireland/), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 1 100,00 20% EUR 8. Jún 2016 111155

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×