Obstarávanie

Bezpečnostná skriňa trezorová


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Gréckokatolícka charita Prešov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
750,00
Konečná suma(Bez DPH):
505,78
Zaplatené:
67.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Bezpečnostná skriňa trezorová

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: kovová; Technické vlastnosti: Povrchová úprava - farba, Hodnota / charakteristika: sivá prášková farba; Technické vlastnosti: Typ zámku, Hodnota / charakteristika: kombinovaný, mechanický a elektronický; Technické vlastnosti: Možnosť ukotvenia k stene/podlahe, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Výškovo nastaviteľná polica, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Ohňovzdorný, voduodolný, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: bezpečnostná skriňa trezorová, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: 1500, Maximum: 1800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: 460, Maximum: 560, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: 700, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet políc, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka stien, Jednotka: mm, Minimum: 10, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: schránka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
TechnoBank, s.r.o. 2 612,00 21% EUR 9. Jún 2016 111096

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×