Obstarávanie

Preprava 45 osôb autobusom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
916,66
Zaplatené:
38.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60172000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balík služieb
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Preprava 45 osôb autobusom. Dňa 13.06.2016 na trase Bratislava - Tatranská Lomnica a dňa 15.06.2016 späť. Cena prepravy bude zahŕňať všetky náklady spojené s poskytnutím služby.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: výbava autobusu, Hodnota / charakteristika: Klimatizácia, bezpečnostné pásy na každom sedadle, TV/DVD, chladnička, čistý interiér, maximálny vek autobusu 6 rokov od prvej registrácie vozidla ; Technické vlastnosti: poistenie vozidla , Hodnota / charakteristika: Vozidlo musí spĺňať požiadavky stanovené platným zákonom o cestnej premávke a príslušnými právnymi predpismi platnými na území Slovenskej republiky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prenájom autobusu s vodičom dňa 13.6.2016 a preprava 45 osôb a ich batožiny na trase Bratislava - Tatranská Lomnica podľa definovaných požiadaviek, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenájom autobusu s vodičom dňa 15.6.2016 a preprava osôb a ich batožiny na trase Tatranská Lomnica - Bratislava podľa definovaných požiadaviek, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb (počet miest na sedenie), Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 45; Technické vlastnosti: Vyzdvihnutie účastníkov dňa 13.6.2016 v Bratislave, Jednotka: hod., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9:00; Technické vlastnosti: Vyzdvihnutie účastníkov dňa 15.6.2016 v Tatranskej Lomnici, Jednotka: hod., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12:00

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 5 1 100,00 20% EUR 6. Jún 2016 111064

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×