Obstarávanie

Preprava 45 osôb autobusom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
916,66
Zaplatené:
38.19%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60172000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balík služieb
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Preprava 45 osôb autobusom. Dňa 13.06.2016 na trase Bratislava - Tatranská Lomnica a dňa 15.06.2016 späť. Cena prepravy bude zahŕňať všetky náklady spojené s poskytnutím služby.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: výbava autobusu, Hodnota / charakteristika: Klimatizácia, bezpečnostné pásy na každom sedadle, TV/DVD, chladnička, čistý interiér, maximálny vek autobusu 6 rokov od prvej registrácie vozidla ; Technické vlastnosti: poistenie vozidla , Hodnota / charakteristika: Vozidlo musí spĺňať požiadavky stanovené platným zákonom o cestnej premávke a príslušnými právnymi predpismi platnými na území Slovenskej republiky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prenájom autobusu s vodičom dňa 13.6.2016 a preprava 45 osôb a ich batožiny na trase Bratislava - Tatranská Lomnica podľa definovaných požiadaviek, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Prenájom autobusu s vodičom dňa 15.6.2016 a preprava osôb a ich batožiny na trase Tatranská Lomnica - Bratislava podľa definovaných požiadaviek, Jednotka: JV, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb (počet miest na sedenie), Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 45; Technické vlastnosti: Vyzdvihnutie účastníkov dňa 13.6.2016 v Bratislave, Jednotka: hod., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9:00; Technické vlastnosti: Vyzdvihnutie účastníkov dňa 15.6.2016 v Tatranskej Lomnici, Jednotka: hod., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12:00

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 5 1 100,00 20% EUR 6. Jún 2016 111064

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×